Polska, 1 fyrk, 1597

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Polska, 1 fyrk, 1597

Polska, 1 fyrk, 1597

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 21:07:00
167639
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety bite dla Szwecji, 1 fyrk, 1597, Sztokholm, monogram S R, powyżej korona
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: AAH 25/II

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 268

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  350 zł
4)  190 zł
5)  185 zł
6)  180 zł