Polska, trojak, 1590

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Polska, trojak, 1590

Polska, trojak, 1590

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 21:06:20
167247
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1590, Ryga, odmiana z dużą głową władcy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki typ monety
Literatura: Iger R.90.2 (R2), Kop. 8183 (R4)

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 119

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  360 zł