Polska, grosz, 1534

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 20:47:20
167669
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, grosz, 1534, Gdańsk, końcówka napisów PRV
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa, miedziana patyna
Literatura: CNG 57.IVb, PN2-Dut. 166

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 114

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł