Polska, grosz, 1540

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 20:44:20
167660
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, grosz, 1540, Elbląg, na awersie PRVSS kończy napis
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa, miedziana patyna
Literatura: Pfau 139, PN2-Dut. 148, Slg. Marienburg 9254

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 111

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  115 zł