Słowianie, naśladownictwo denara saskiego typu OAP

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 20:34:40
140674
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara saskiego typu OAP, Krzyż z kółkami w kątach, wokoło imitacja napisu / Kapliczka z poziomymi belkami, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 19 mm, 0.94 g, gięty, pęknięty, patyna

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 153

1)  50 zł
2)  50 zł
3)  30 zł