Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1307-1318

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 20:31:20
167497
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1307-1318, Tarcza zakonna, na niej krzyż, z boków po kulce
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.20 g
Literatura: BRP Prusy T8a.18, Neumann 1d, W. 67

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 84

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  115 zł
4)  65 zł