Włochy, grosz

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Włochy, grosz

Włochy, grosz

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 20:29:20
167513
Opis: Włochy - Wenecja - Pietro Gradenigo 1289-1311, grosz, Aw: Stojący św. Marek i doża z chorągwią, PE•GRADONICO• - •S•M• VENETI / DVX, Rw: Chrystus siedzący na tronie, z boków IC - XC
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.06 g, patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: CNI VII/52/4

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 204

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  145 zł
6)  140 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  120 zł