Węgry, denar, bez daty (ok. 1465)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 20:28:20
167713
Opis: Węgry - Maciej I Korwin 1458-1490, denar, bez daty (ok. 1465), Krzemnica, Aw: Kruk w lewo, po bokach litery K-B, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.36 g, ciemna patyna, polakierowany
Literatura: Frynas H.34.30, Huszár 710

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 98

1)  36 zł