Pomorze, naśladownictwo denar fryzyjskiego Dewenteru, XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 20:25:00
140675
Opis: Pomorze, naśladownictwo denar fryzyjskiego Dewenteru, XI w., Aw: Uproszczona głowa z najeżonymi włosami na wprost; Rw: Krzyż prosty z kulkami w kątach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18 mm, 0.83 g, gięty

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 255

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  370 zł
4)  270 zł
5)  250 zł
6)  105 zł
7)  70 zł