Czechy, grosz praski

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia
Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 20:23:40
167048
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski 1310-1346, grosz praski, Kutna Hora, Aw: korona, + IOhANnES (dwa pierścienie) PRIMVS, + DEI (dwa pierścienie) GRATIA (trójliść) REX\BOEMIE, Rw: Lew czeski, *+*GROSSI (trójliść z łodygą) PRAGENSES
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.70 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Frynas B.27.2, Castelin 9

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 220

1)  240 zł
2)  240 zł
3)  190 zł
4)  140 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  60 zł