Cesarstwo Rzymskie, zestaw 3 monet

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 25-10-2018 20:19:40
167258
Opis: Cesarstwo Rzymskie, zestaw 3 monet, Rzym, w skład zestawu wchodzą antoniniany: Galiena (253 i 260-268) i Klaudiusza II (268-270)
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, razem 3 sztuki

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 144

1)  95 zł
2)  90 zł