Polska, lot szelągów

Polska, lot szelągów

Polska, lot szelągów

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:43:00
159523
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, lot szelągów, Ryga, szelągi Zygmunta III Wazy z lat: 1592 i 1600 oraz szeląg z tytulaturą Krystyny z roku 1660
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki, ciemna patyna

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 109

1)  40 zł
2)  40 zł