wydawnictwa polskie, Jacek Sarosiek - Monety Getta Łodzkiego 1940-1944, Białystok 2016

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:07:40
166894
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Sarosiek - Monety Getta Łodzkiego 1940-1944, Białystok 2016
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 197 stron formatu A5, oprawa twarda, bardzo szczegółowe opracowanie monet bitych w getcie łodzkim, nakład tylko 100 egzemplarzy, bardzo rzadka i pięknie zachowana pozycja

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1577

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  65 zł