Polska, odznaka pamiątkowa Dowództwa Artylerii Wojska Polskiego w Krakowie

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 22:39:20
167090
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka pamiątkowa Dowództwa Artylerii Wojska Polskiego w Krakowie, odznakę stanowi Krzyż, Orzeł legionowy i karbowany wieniec, na tarczy orzełka skrzyżowane lufy armatnie, na krzyżu XI XII 18 / ŚLĄSK / I 1919 / LWÓW, w wieńcu napis PAMIĘCI PIERW WALK I PRAC PIERW ARTYL. PIERW N. DOW. ART. KRAKÓW
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 46.2 mm, tombak, mocowanie na słupek i niesygnowana nakrętka
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 647-648

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 926

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  310 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  185 zł
8)  180 zł