Polska, odznaka patriotyczna - Rozbrojenie - Wypędzenie - Niemców - Warszawa 11.XI..

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 22:38:40
167091
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka patriotyczna - Rozbrojenie - Wypędzenie - Niemców - Warszawa 11.XI.1918, Krzyż oparty na kwadracie, na jego bokach napis ROZBROJENIE WYPĘDZENIE NIEMCÓW WARSZAWA, na nim Orzełek legionowy z datą 11 - XI - 1918
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 43 mm x 43 mm, tombak, śruba z niesygnowaną nakrętką

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 195

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  195 zł
5)  190 zł
6)  180 zł