Wielka Brytania, 1/2 pensa, 1694

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 22:36:00
166909
Opis: Wielka Brytania - Wilhelm III i Maria II 1688-1694, 1/2 pensa, 1694, Londyn, Dwa popiersia w prawo / Britannia w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, ciemna patyna
Literatura: Seaby 3452

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 346

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  70 zł
6)  36 zł