Niemcy, talar, 1625 WA

Niemcy, talar, 1625 WA

Niemcy, talar, 1625 WA

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 22:33:20
167037
Opis: Niemcy - Saksonia-Altenburg - Jan Filip, Fryderyk, Jan Wilhelm i Fryderyk Wilhelm II 1603-1625, talar, 1625 WA, Saalfeld
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.78 g, stara patyna
Literatura: Dav. 7371, Schnee 278

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 145

1)  2 000 zł
2)  1 950 zł