Niemcy, liczman, 1570-1613

Rozpoczęcie: 08-10-2018 18:00
Zakończenie: 18-10-2018 22:32:00
Niemcy, liczman, 1570-1613

Niemcy, liczman, 1570-1613

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 22:32:00
167026
Opis: Niemcy - Norymberga, liczman, 1570-1613, Norymberga, Aw: Sześciopłatkowy kwiat wokół którego naprzemiennie trzy lilie i trzy korony, EGIDI ✶ KRAVWINCKEL ✶ NVR, Rw: Jabłko panowania w trzech podwójnych łukach i trzech podwójnych kątach, w zewnętrznych kątach po gwieździe, ❀ RECHEN ✶ PFENING ✶ NVRNE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 27 mm, 2.25 g, patyna, liczman nakłuty od awersu

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 90