Dania, 4 szylingi, 1645

Dania, 4 szylingi, 1645

Dania, 4 szylingi, 1645

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 22:25:20
167045
Opis: Dania - Krystian IV 1588-1648, 4 szylingi, 1645
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.39 g, ciemna patyna
Literatura: Hede 150, KM 133.1

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 124

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  50 zł