Austria, żeton zaślubinowy, 1765

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 22:25:00
166815
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, żeton zaślubinowy, 1765, Żeton wybity z okazji zaślubin Józefa II Habsburga z Marią Józefą Wittesblach Aw: Wzlatujący orzeł trzymający w szponach dwie tarcze herbowe, IVNCTA LEVANTVR ·, Rw: IOSEPHI AVSTR. / ROM.REGIS/ ET/ IOSEPHÆ BAVARÆ / CONNVBIVM / CELEBR.MONACHII/ 13.IAN.1765.
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.11 g, 20.8 mm patyna

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 142

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  140 zł
5)  100 zł
6)  90 zł