Pomorze, szerf, 1591

Pomorze, szerf, 1591

Pomorze, szerf, 1591

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 22:22:20
167046
Opis: Pomorze - Księstwo szczecińskie - Jan Fryderyk 1569-1600, szerf, 1591, Szczecin, Aw: Napis, Rw: Gryf w lewo i skrócona data 91
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Gib.-Wit. IF.91.1.a (R), Hildisch 22

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 557

1)  36 zł