Polska, 10 zlotych, 1936

Polska, 10 zlotych, 1936

Polska, 10 zlotych, 1936

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:58:40
167036
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 zlotych, 1936, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładne, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 103

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  75 zł
4)  65 zł