Polska, 3 grosze (trojak), 1840 MW

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:56:20
167058
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze (trojak), 1840 MW, Warszawa, bez kropek na rewersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładnie zachowane
Literatura: Iger KK.40.1.a, Kop. 9369 (R), Bitkin 1206, Plage 192

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 201

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  120 zł