Polska, grosz, 1783 EB

Polska, grosz, 1783 EB

Polska, grosz, 1783 EB

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:55:00
167056
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1783 EB, Warszawa, wąska korona nad monogramem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: gruba zielona patyna
Literatura: Plage-miedź 158

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 215

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  80 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  46 zł
7)  38 zł