Polska, ort, 1659

Polska, ort, 1659

Polska, ort, 1659

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:45:40
166708
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, ort, 1659, Kraków, wariant z literami TLB pod herbem Wieniawa, łukowate boki tarczy herbowej
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta z końcówki blaszki, kolorowa patyna
Literatura: Kop. 1766

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 139

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł