Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:42:00
166695
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1624, Gdańsk, data przebita z 1623 roku
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzenie blachy na obrzeżu awersu
Literatura: Shatalin GD24a-5?

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 100

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł