Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:38:00
166691
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Poznań, korona z trójlistkiem i trójjkątami
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rzadki typ popiersia w tym roczniku, delikatna patyna
Literatura: Iger P.95.6.a (R1)

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 270

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  220 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  145 zł
8)  135 zł
9)  130 zł