Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:37:20
166689
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1591, Poznań, odmiana z końcówką POLONIAE na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Iger P.91.1.c

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 125

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  95 zł
4)  75 zł