Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:34:00
167121
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD22-49 (podobne, inna interpunkcja rewersu)

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 135

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  75 zł