Polska, brakteat, XIII-XIV w.

Polska, brakteat, XIII-XIV w.

Polska, brakteat, XIII-XIV w.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:25:40
166423
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XIII-XIV wieku, brakteat, XIII-XIV w., łapa orła w lewo
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 0.22 g, 17 mm, moneta popękana i lekko pognieciona
Literatura: Wieleń 131

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 120

1)  90 zł