Polska, brakteat guziczkowy, XIII lub XIV w.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:24:40
166362
Opis: Polska, brakteat guziczkowy, XIII lub XIV w., Gruba gwiazda sześcioramienna o zwężających się ramionach
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.30 g, 17.5 mm, odmiana z rysunkiem mniejszej średnicy
Literatura: BRP Przyłęk 45 odm., BRP Lubomia 59 odm.

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 164

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  230 zł
4)  120 zł