Polska, brakteat, początek XIV w.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:24:00
166353
Opis: Polska, brakteat, początek XIV w., Głowa wołu na wprost
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.34 g, 17.5 mm, patyna
Literatura: Kop. 311ai, Przyłęk 14, Lubomia 42

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 146

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  195 zł
4)  180 zł