Polska, brakteat, początek XIV w.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:23:40
166351
Opis: Polska, brakteat, początek XIV w., Lilia heraldyczna z pręcikami o wygiętych bocznych płatkach i dwu wąskich płatkach w górze
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.21 g, 16.4 mm, patyna
Literatura: Kop. 311y, BRP Lubomia 61, BRP Przyłęk 37, Wieleń 74

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 141

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  210 zł
4)  120 zł