Zakon Krzyżacki, kwartnik

Zakon Krzyżacki, kwartnik

Zakon Krzyżacki, kwartnik

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:23:00
167033
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, kwartnik, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, + MΛGISTER GENERΛLIS, Rw: Krzyż, DOMINORVM PRVSSIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.77 g, odmiana z większym krzyżem, ciemna patyna
Literatura: Voss. §35/120, Neumann 5

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 242

1)  110 zł
2)  105 zł