Zakon Krzyżacki, brakteat, 1391-1415

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:21:40
167031
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, 1391-1415, na ostrołukowej tarczy orzeł z rozpostartymi skrzydłami, w tle dwunitkowy krzyż
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.17 g, ładny
Literatura: BRP Prusy T17.2, W. 110b, Neumann 1.i

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 255

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  100 zł