Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277/8-1287/8

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:19:20
166340
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277/8-1287/8, Krzyż na arkadzie, po bokach kulki, u dołu gwiazda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.19 g, 16.7 mm, patyna
Literatura: BRP Prusy T5.2, Kop. 8988 (R1), Wieleń 23, W. 28a

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 44

1)  170 zł
2)  165 zł