Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, 4. ćwierć XIII w.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:18:20
166360
Opis: Śląsk - Dolny Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, 4. ćwierć XIII w., Rozeta trójlistna z wgłębnym środkiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.45 g, 18.2 mm, odmiana z rysunkiem większej średnicy
Literatura: Kop. 7049tx, Fbg 1030, BRP Przyłęk 40b, BRP Lubomia 25

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 113

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  120 zł