Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, 2. poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:18:00
166384
Opis: Śląsk - Dolny Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, 2. poł. XIII w., Dwie papugi odwrocone grzbietami, zwrócone głowami ku sobie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.27 g, 17.2 mm, ładnie zachowany
Literatura: Kop. 7049ke, Fbg 817, FbgCDS 202, BRP Przyłęk 32

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 110

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  145 zł
4)  125 zł
5)  120 zł