Francja, liczman, 1385-1422

Francja, liczman, 1385-1422

Francja, liczman, 1385-1422

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:16:40
167028
Opis: Francja, liczman, 1385-1422, Aw: Korona z trzema fleuronami, z boków dwie rozetki, + ΛVE MΛRIΛ (rozeta) GRΛCIΛ PI :, Rw: Krzyż liliowaty w czterech podwójnych łukach, w zewnętrznych kątach naprzemiennie po lilii i rozecie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: miedź 26.00 mm, 1.40 g, niewielkie ubytki

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 170

1)  36 zł