Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:16:00
167051
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski 1310-1346, grosz praski, Kutna Hora, Aw: korona, + IOhANnES (dwa pierścienie) PRIMVS, + DEI (dwa pierścienie) GRATIA (dwa pierścienie) REX (dwa pierścienie) BOEMIE, Rw: Lew czeski, *+*GROSSI (dwa pierścienie) PRAGENSES
Stan zachowania: III+/III, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.77 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Frynas B.27.2, Castelin 8

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 241

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  48 zł