Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 5 dolarów, 1899

Cena wylicytowana: 1 800 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 21:01:00
166893
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Silver Certificate, 5 dolarów, 1899, Indianin, seria N, numeracja 48250601, niebieska pieczeć, podpisy: Speelman i White
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: po mocnej konserwacji, ale rzadki
Literatura: Fr. 281

Cena końcowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1229

1)  1 800 zł
2)  1 750 zł
3)  1 550 zł
4)  1 350 zł
5)  1 200 zł
6)  740 zł
7)  720 zł
8)  660 zł