Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 20 dolarów, 17.02.1864

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:59:40
167219
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Confederate States of America - Richmond, 20 dolarów, 17.02.1864, III seria, numeracja 48026
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: banknot po subtelnej konserwacji, papier wygnieciony
Literatura: Friedberg CS-67, Criswell 512

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 98

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  200 zł