Francja, zestaw 2 banknotów

Francja, zestaw 2 banknotów

Francja, zestaw 2 banknotów

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:52:00
167107
Opis: Francja - Banque de France, zestaw 2 banknotów, 50 franków, seria T.42 / 165079 (1985), 100 franków, seria Q.46 / 981136 (1981)
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: złamania i zgięcia w pionie, ubytki w strukturze papieru, pozaginane rogi, napis '33' na banknocie o nominale 50 franków
Literatura: Pick 152b,154b

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 76

1)  38 zł
2)  36 zł