Francja, 100 franków, 4.05.1961

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:51:00
167104
Opis: Francja - Banque de France, 100 franków, 4.05.1961
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: złamania w pionie i poziomie, złamania 2 rogów, ubytki w strukturze papieru, naderwanie na marginesie
Literatura: Pick 144

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 175

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  46 zł
4)  28 zł
5)  24 zł