Francja, lot 3 banknotów, 1942,1943

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:49:40
167101
Opis: Francja - Banque de France, lot 3 banknotów, 1942,1943, 5,10 i 20 franków
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: łącznie 3 sztuki, po konserwacji
Literatura: Pick 98a,99d,100a

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 77

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  38 zł