Francja, asygnata na 10 liwrów, 24.10.1792

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:46:40
167093
Opis: Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 10 liwrów, 24.10.1792, seria 10, numeracja 15146
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: suche pieczęcie, znak wodny RP-FR, wielokrotne złamania w pionie, ubytki w powierzchni
Literatura: Pick A66

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 133

1)  24 zł