Polska, 10 złotych, 4.06.2008

Polska, 10 złotych, 4.06.2008

Polska, 10 złotych, 4.06.2008

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:43:40
166886
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989, 10 złotych, 4.06.2008, Józef Piłsudski - 90. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, seria ON, numeracja 0034075
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: przedziurkowane etui bez uszkodzenia banknotu
Literatura: Lucow 1690 (R2), Miłczak KL2

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 145

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  60 zł
6)  34 zł
7)  30 zł
8)  28 zł
9)  26 zł