Polska, 500.000 złotych, 16.11.1993

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:43:00
167210
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989, 500.000 złotych, 16.11.1993, seria AA, numeracja 6059829
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, po delikatnej konserwacji, bardzo rzadka odmiana dwuliterowa
Literatura: Lucow 1537 (R6), Miłczak 193b

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 128

1)  330 zł
2)  320 zł