Polska, 100 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:40:00
167213
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria DM, numeracja 2807013
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 1296 (R2), Miłczak 139b

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 92

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  42 zł