Polska, 100 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:39:40
167154
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria D, numeracja 827676
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: po konserwacji, rzaadka jednoliterowa seria
Literatura: Lucow 1295 (R4), Miłczak 139a

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 73

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł